Datum objave: 27. veljače 2026.
Kategorija: Naslovnica

Međuškolsko natjecanje u Graničaru

Učenici razredne nastave 20.2.2026. godine sudjelovali su na Međuškolskom natjecanju u Graničaru održanom u našoj školi pod vodstvom učiteljice Tanje Sušac i profesora TZK Tomislava Piršla. U neizvjesnim i uzbudljivim utakmicama naši učenici pokazali su iznimnu borbenost, timski duh i sportsko ponašanje te osvojili treće mjesto. Drugo mjesto osvojila je OŠ Darda iz Darde, a pobjednici natjecanja su učenici OŠ „Dr. Franjo Tuđman“ iz Belog Manastira. Za sve ekipe osigurane su medalje, pehari i zahvalnice. Svim natjecateljima čestitamo, a pobjednicima želimo uspjeh u daljem natjecanju.

Tanja Sušac, učiteljica razredne nastave

Pročitajte još

Fotografski natječaj „Klik za trenutak“

Fotografski natječaj „Klik za trenutak“

Učenica 8. razreda, Antoaneta Miličević, pod mentorstvom učiteljice Jasmine Alilović, sudjelovala je na kreativnom fotografskom natječaju „Klik za trenutak“,za učenike osnovnih škola u Republici Hrvatskoj. Tema ovogodišnjeg natječaja bila je „Tragovi“, a učenici su...

Pročitajte više
/*** Collapse the mobile menu - WPress Doctor ****/ Skip to content